Ankara Alfa Akademi Besyo Hazırlık Kursu

Alfa Akademi Besyo ailesi olarak kurumumuzun kuruluş amacı Ankara’da Besyo hazırlık kursu, Pmyo hazırlık kursu ve Özel yetenek sınavları ile alım yapan bütün kurum ve kuruluşların sınavlarına öğrenci hazırlayıp başarı yüzdesi yüksek bir kurs ile Ankara’yı kavuşturmaktır.

Kurumumuzun kurucusu olup Gazi Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü Mezunu Kondisyoner ve Bir çok branştan antrenörlük belgelerine sahip Ömer Faruk Özçelik’tir. 8 yıllık Besyo Hazırlık Kursları deneyimini bir üst çıtaya taşımak amacı ile 2015-2016 yılları arasında Ankara’ya Besyo hazırlık kursu olan Ankara Alfa Akademi Besyo Hazırlık Kursunu kurmuştur. İlk senesinden itibaren Ankara Besyo hazırlık kursları camiasında etkin bir rol alıp başarılı kurslar listesine adını yazdırmayı başarmıştır. Her sene başarı oranını kat ve kat arttırarak devam eden Ankara Alfa Akademi Besyo Hazırlık Kursu sistematik ve şeffaflık ilkesini ele alarak başarılı olmayı hedeflemektedir.

Ankara regnum besyo hazırlık kursu çalışmalara başladığı ilk yıldan itibaren geniş bir antrenör kadrosuna sahip olup her alanda çalışacağı insanı özenle seçmektedir. Özellikle dikkat ettiği antrenör kadrosunda çok seçici olması başarıyıda beraberinde getirmesindeki en büyük destekçisidir.

Kullanılan besyo kurs malzemelerinin koordinasyon ve atletizm alınındaki tüm materyallerin yenilikçi ve olimpik olmasına özen göstermektedir. Her sene yenilenen malzemelerin sınav sistemlerine uygunluğu değerlendirilmekte olup Türkiye genelinde çoğu kursta bulunmayan ölçüm cihazlarına da sahiptir.

Alfa Akademi Besyo Hazırlık Kursu

Besyo hazırlık kurslarının çoğunluğunun amaçladığı çok öğrenci ilkesinin tersine grubunu kaliteli ve sınırlı sayıda kontejan ile toplayarak hem gruba etkisini hem de öğrenci kazandırmadaki başarı çıtasını düşünerek her sene belirli kontejan üzerinden öğrenci olmaktadır.

Besyo Hazırlık Kursları Fiyatları 

Alfa Akademi besyo kurs fiyatları politikasında da şeffaflığı ele alarak öğrencisine verilen emeğin dışında hiçbir ücret politikası uygulamamaktadır. Besyo hazırlık kursumuz öğrenciyi para olarak görmek yerine geleceğimiz olduğunun net bir biçimde farkında olup insanların hayellerini yıkmak yerine onları tamir edip başarıya giden yolda onlara köprü vazifesi görmeyi amaçlamaktadır. Kalitenin bir bütün olduğunu ve bu bütünün antrenör, yönetici ve öğrenci birlikteliği olarak benimsediği başarıya gidecek yolun hep birlikte elde edileceğini birlerek hareket edip kalitesinden ödün vermeyen bir kurs olma ayrıcalığını yaşamak isteyen tüm Besyo adaylarını ücretsiz tanıtım antrenmanlarımıza katılmadan karar vermemelerini tavsiye ediyoruz. Unutmayın kalite tesadüf değildir. Emektir.

Destek Hattı