Besyo düşünen her aday regnum besyo ailesi olarak bizler için önemlidir.  Bunun sebebi besyo düşünen her aday geleceğin spor antrenörü, yöneticisi, akademisyeni ve öğretmen adaylarıdır. Biz bir aile olarak spor yaşam tarzı edinmiş antrenör ve yöneticiler olarak sporun geleceğinin bu besyo adayları tarafından yön verileceğinin bilincinde olduğumuz için bizler için her aday altın değerindedir.

Besyo Düşünen Adaylara Tavsiyeler

Besyo düşünen adayları 2 ayıracak olursak sporcu olan ve spor yapmamış adaylar. Aslında bunların hiç birisinin hiçbir önemi yoktur. Spor yapan avantajlımıdır. Evet fakat çok değildir. Besyo mülakatları tek bir branştan başarılı sporcu olmaya yönelik yapılan sınav sistemi değildir. Besyo sınavları genellikle sizin fiziki olarak spora yatkınlığınızı ölçen bir sınav sistemidir. Onun için besyo düşünen adaylara öncelikli tavsiyemiz bu mesleği ne kadar istediğinizle alakalıdır. Bundan sonraki yaşamınızda sporla içli dışlı olarak uzmanlık alanlarınızı sporun çeşitli alanlarında sergileyerek çalışacağınız bir alan olsun istiyor musunuz?  İstemiyor musunuz? Sorumuzun cevabı evet ise emin olun düzenli ve disiplinli bir çalışma ile kendinize bu iste başarılı olan insanları rehber edinerek kazanabilirsiniz.

Besyo Hazırlık Kursları

Besyo düşünen adayların kesinlikle kendilerine rehber edinecek. Onları iyi analiz edip hangi üniversiteyi kazanabilecekleri yönünde bilgi düzeyine sahip kurslara danışmaları gerekmektedir. Her yıl öğrencilerimiz puanları ve mülakat puanları iyi olmalarına rağmen üniversiteyi kazanamamaktadır. Bunun nedeni yanlış bölüm tercihidir. Asıl bur da olay iyi besyo hazırlık kurslarından geçmektedir. Nasıl mı?

Örn. İyi bir besyo hazırlık kursu öğrencisi branş yönünden zayıf ise gidip tercihine antrenörlük bölümü yazmayan kurstur.

Besyo hazırlık kursları yararlı olduğu kadar tercihinizi iyi yapmadığınız taktirde zararlıda olabilmektedir. Kaliteli bir besyo hazırlık kursunuz bir önceki yazılarımızda yazdığımız kıstasları dikkate alarak öğrenci adaylarının hepsinin bu hususlara dikkat ederek kurs bulmaları en büyük tavsiyemizdir.

Not : Unutmayınızki sizler geleceğin spor bilimcileri, antrenörleri, yöneticileri ve öğretmenleri olacaksınız hayatınızdan gidecek bir yıl sizler için çok önemli ve karar verirken iyi bir araştırma yapıp karar vermeniz her seyden önemlidir.

Başarı bir tercihtir. ALFA AKADEMİ BESYO

Destek Hattı