0535 014 66 49

Alfa Akademi Besyo Hazırlık Kursu 2015 yılında kurulan Alfa Akademi Sport işletmemizin spor alanları arasında bulunan  boks, kick boks, mua thai, wushu, teakwando ve yaşam koçluğu alanları çalışmalarında personal coaching adı altında kısaca ‘’PT’’ sisteminde hizmete girmiştir. Ankara çukurambar merkezli spor salonumuzun İbrahim TELLİ ve Ömer Faruk Özçelik tarafından kurulmuştur. Dünya şampiyonu ve sayısız madalyalı İbrahim TELLİ yıllarca Milli takıma hizmet ettikten sonra tecrübelerini bu spor salonunda eğitim vererek ülkede sporun yaygınlaşmasına hizmet vermektedir. Ömer Faruk Özçelik Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Mezunu ve Türkiye Sampiyonu aktif sporcudur. 8 yıllık Besyo Hazırlık Kursları Tecrübesini ilk 2010 yılında baş antrenör olarak başlamıştır. 2018 yılına kadar ortalama besyo, polislik, futbol okullar, spor lisesi ve askeriye  hazırlık kurslarında 1000 yakın öğrenci çalıştırmıştır. Çalıştığı her alanda mülakatlarda %85 üstü bir başarıya imza atmıştır. 2015 yılının sonunda Kendi Besyo Hazırlık Kursunu açarak İbrahim Telli ile Alfa Akademi Besyo Hazırlık Kursunu oluşturmuştur. Ankara’da ve Türkiye’de bulunan çoğu Kurs faaliyetlerini ya dernek yada  herhangi bir kuruluş göstermeden faaliyetlerini  yürütmektedir.

Alfa Akademi Besyo Hazırlık Kursu Türkiye’de bulunan nadir Resmi Kurslardan birtanesidir. Çalıştırdığı ilk yıldan bu yana başarı odaklı çalışma sistemini benimsemiştir. Alfa Akademi besyo hazırlık Kursu başarının bir ekip işi olduğunun bilincinde olan bir kurstur. Çalışmalarını yılın 12 ayı devam ettiren nadir kurslardandır.

Ankara Alfa Akademi Besyo Hazırlık Kursu

Ekibimizde bulunan her antrenör milli sporcu ve uzman antrenörlerden oluşmaktadır. Her branş ve alan için ayrı antrenörü bulunan geniş bir ailedir. Besyo hazırlık kursumuzda kullanılan her bir malzeme yeni sisteme göre dizayn edilmiştir. Türkiye’de bulunan her üniversiteye öğrenci hazırlama becerisi bulunan Alfa Akademi besyo hazırlık kursu antrenman sistemlerini ölçüm cihazları ile yaparak bilimsel çalışma metotlarını uygulamaktadır.

Alfa Akademi Besyo Hazırlık Kursu Ankara Çalışma Sistemi

Çalışma sistemimiz 4 Aşamadan oluşmaktadır.

1 TYT sınav aşaması

Kulüp yöneticilerimiz ve antrenörlerimiz bir dershane misali öğrencilerimizin ders çalışma sistemlerini takip ederek anlaşmalı olduğumuz dershanelerde oluşturduğumuz sınav sistemlerimizler öğrencilerimizin TYT sınav sistemlerinden yüksek puan almalarını sağlamaktayız.

2. Atletizm

Atletizm Öğrencilerimizin sınava kadar TYT sınavının önemi kadar fiziksel gelişimlerininde önemin bilincinde olarak Milli sporcu ve uzman antrenörlerimiz tarafından öğrencilerimin ölçümlerini baz alarak senelik atletizm programları uygulanmaktadır. Sınav döneminden önce öğrencilerin Kondisyon ve kuvvet’lerini maksimum düzeye getirerek  3. Aşama olan koordinasyon veya ölçüm aşamalarında başarıya ulaşmalarını sağlamaktayız.

3.  Koordinasyon ve Diğer Testler

Sporcu olsun veya olmasın besyo düşünen her adayın öğrenebileceği temel antrenman sisteminde ilerliyerek antrenör ve ekibimizin bütün öğrencileri ayrı ayrı kontrol ederek onlar için en uygun üniversiteyi bu aşamada belirlemekteyiz. Her öğrencinin ayrı bir yeteneğinin olduğunun bilincinde olarak Besyo düşünen her aday için kişiye uygun bir üniversite olduğunun bilinci ile Koordinasyon hareketlerini özelden genele doğru öğretme biçimini kullanarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

4. Branş Aşaması

Üniversitelerin genelerinde bulunan branş aşaması için sporcu olmayan kişilerin yeteneklerine göre belirlediğimiz sporcu olan kişilerin ise sınav sistemine göre her bir adayı teker teker  hiç branş eğitimi almamış gibi sınava yönelik olarak uzman antrenörlerimiz sınava hazırlayıp yüksek puan almalarının sağlandığı alandır.

Neden Alfa Akademi Besyo Hazırlık Kursu

Alfa Akademi besyo hazırlık kursu resmi bir kurstur. Çok geniş bir antrenör kadrosuna sahip olan regnum besyo hazırlık kursu  antrenörlerini özenle seçer ve hepsinin alanında ya milli sporcu yada  uzman antrenör olmasına dikkat eder. Antrenör ve yöneticilerinin sadece spor alanında değil Besyo Mülakatlarında tecrübeli olmarına önem verir. Kullandığı malzemelerini her sene yeniler ve bütün üniversite sistemlerinin malzemelerin olmasına dikkat eder. Ölçüm cihazlarının hepsine sahiptir. Başarı odaklı çalıştığı için kursu ve öğrencileri sadece para olarak görmek yerine geleceğe yatırım olarak görür. Çalışma alanlarımızın öğrencilere yakınlığı ve kaliteli alanlar olmasına dikkat eder.

BAŞARI BİR TERCİHTİR. YANLIŞ TERCİH YAPMAYIN REGNUM BESYO